Grupė skirta pradedantiesiams ir įvairaus fizinio pasirengimo turintiems žmonėms. Rytietiška savigynos gimnastika pritaikyta palaikyti sveikatą, ramų protą ir generuotį vidinę energiją.

Registruotis >>

  • Nauja treniruočių grupė, tiems, kas norėtų pasimankštinti prieš prasidedant darbo dienai, praleisti laiką ne automobilių kamščiuose, o savo sveikatai stiprinti.
  • Treneris Romualdas Petkevičius, veda Tai Či ir Ci Gun užsiėmimus ir moko, kaip nesudėtingai ir paprastai lavinti kūną, dėmesio koncentraciją, rūpintis stuburo sveikata, gerinti kvėpavimą, tuo pačiu organizmo gyvybingumą.
  • Treniruočių eigoje įvaldysite netradicinę sąnarių gimnastiką, Jin ir Jan simbolio pratimus, gausite pagrindus Tai Či judesių formų mokymuisi, susipažinsite su elementariais savigynos aspektais ir palaipsniui susikursite sau gerą psichofizinės sveikatos stiprinimo sistemą.
  • Judrūs sąnariai, lankstus kūnas, gera judesių koordinacija ir treniruotas kvėpavimas yra tie veiksniai, kurie  turi nemažą įtaką gerai savijautai ir sveikatai.
  • Šios treniruotės skatina kūrybinį potencialą asmens fizinės kultūros raidoje.
    Todėl, derinant įgūdžius įgytus treniruotėse ir mankštinimąsį namuose, galima turėti pizityvių pasikeitimų ir gerų rezultatų.
  • Nuo mūsų kasdienės veiklos priklauso gyvenimo kokybė.
    Esant bet kokioms įtampoms būtina turėti atsvarą – kokybišką fizinę veiklą, teikiančią ir poilsį ir psichologinę iškrovą, ir atnaujinančią vidinės energijos rezervus.

Sėkmės ir iki susitikimų!