Kodėl mes?

Kas yra „KARATĖ AKADEMIJA“

 • „KARATĖ AKADEMIJA“ – tai viena profesionaliausių pakopinio ugdymo karatė mokyklų Lietuvoje, įkurta 1996 m., kurioje rasite tradicinės karatė sportą (vaikams ir jaunimui) ir senovinę realios kovos ir savigynos praktiką.
 • „KARATĖ AKADEMIJA“ mokymo bazė iš dviejų dalių – pirma dalis, apimanti pakopinį ugdymą, tradicinė karatė vaikams ir jų tėvams savo lankytojams suteikianti visas galimybes dalyvauti atestaciniuose egzaminuose, turnyruose Lietuvoje, o taip pat tarptautinės varžybose bei renginiuose Europoje bei Pasaulyje. Antra dalis – senovinė savigyna be jokių apribojimų (Koryu Karate Jutsu Jissen Ryu). Tai nėra sportas, ir nėra taikomos varžybos, tai skirta suaugusių civilių savigynos pradmenims ir specializuotiems mokymams.

WTKF

Pasaulinė tradicinės karate-do federacija, buvęs pavadinimas tarptautinė tradicinio karatė federacija (ITKF) yra tarptautinė tradicinio karatė valdymo institucija, nustatanti šio kovos meno techninius standartus.

Organizacija ITKF pervadinta 1985 m. (užuomazgos vyko nuo 1970 m. ) jos įkūrėjas japonų meistras Hidetaka NISHIYAMA, ITKF buvo atsakinga už techninę priežiūrą ITKF pasaulio čempionatuose, kurie vyko nuo 1975 m. ITKF nuolat tobulino techninius aspektus, pvz., kurdamas naujas kategorijas, tokias kaip En-bu, Fuku-go ar Kogo-kumite.

2014 m. Spalio 24 d. Generalinės asamblėjos sprendimu Ženevoje (Šveicarija) įsikūrusi Tarptautinė tradicinio karatė federacija (ITKF) pakeitė savo pavadinimą į Pasaulio tradicinės karate-do federacija (WTKF). Pagrindinis organizacijos tikslas lieka nepakitęs.

FUDOKAN

Meistras prof. Dr. Ilija JORGA 1980 m. paskelbia stilinę tarptautinę den to fudokan karatė–do federaciją, kurią netrukus kaip tradicinio karatė stilių pagal technikos parametrus aprobavo ir pripažino ITKF (Tarptautinė tradicinio karatė federacija) ir tuometinis jos vadovas, legendinis karatė meistras Sensei Hidetaka Nishuyama. Meistro mokytojai: Tetsuji Murakami, Taiji Kase ir Hidetaka Nishiyama.

1993–1994 metais užmegzti pirmieji Lietuvių kontaktai. Po metų meistras buvo pakviestas ir surengė pažintinį tradicinio karatė Fudokan seminarą Vilniuje. 1996 m. pirmuosius juodus diržus (1 Dan) išlaikė J. Žiugžda ir R. Bublevičius, 1 Dan‘as po mirties suteiktas Tomui Grigaravičiui (pirmajam LTKF federacijos prezidentui).

2004 m. Pirmą kartą Lietuvos tradicinio karatė ir Fudokan karatė istorijoje pasaulio vicečempiono titulą į Lietuvą parvežė nacionalinės rinktinės sportininkas Rytis Bublevičius (Davos, Šveicariją).

KORYU KARATE JUTSU JISSEN RYU

Realia savigyna pagrista senovinė – KORYU karatė kuri vystėsi ir formavosi tarp Kinijos ir Japonijos esančioje RYU KYU salų archipelage (dabartinėje Okinavoje). Metodą sudaro formų – KATA techninė reikšmė ir išaiškinimas.

Platus naudojamų technikų arsenalas: naudojami smūgiai, spyriai, metimai, užgriebimai, smaugimai, atakos į gyvybiškai svarbias kūno vietas, sąnarių laužimai, ginklų naudojimas ir pan.

Tai nėra sportas, ir nėra taikomos varžybos, tai skirta suaugusių civilių savigynos pradmenims ir specializuotiems mokymams.

Nuo 2016 metų yra vystomas bendradarbiavimas su tarptautine KKJJR organizacija ir jos vadovu Hubert LAENEN.

MOTOBU RYUKYU KOBUJUTSU MOIDI

Okinavos karalystės ( RYU KYU KINGDOM) kovos meno Motobu Ryu ištakos siekia 1400 metus. Tai vienas seniausių Okinavos kovos būdų. 2018 m. Lietuvos atstovai kartu su Belgijos, Lenkijos, Olandijos atstovais treniravosi su Okinavos meistrais: Isao YAGI (Motobu Ryu), Tetsuhiro HOKAMA (Goju Ryu) Yoshimasa MATSUDA ir Higa MASAHARA (Shorin Ryu).

Kas įkūrė „Karate Akademiją?“

Įkūrėjas – Rytis Bublevičius (6 Dan):

 • tarptautinėje Tradicinio karate arenoje žinomas kaip ilgametis profesionalus sportininkas bei puikus treneris, išugdęs virš 20-ies juodo diržo meistrų bei virš 10-ies Europos ir Pasaulio čempionų.
 • vadovybės apsaugos tarnybos, asmenų apsaugos karininkas, 10 metų saugojęs Lietuvos Respublikos prezidentę Dalią Grybauskaitę.

Kodėl tėvai atveda vaikus yra „Karate Akademiją?“

Tėvai atveda vaikus į klubą „Karate Akademija?“:

 • siekdami pagerinti savo vaikų koordinaciją, sveikatą, išugdyti pasitikėjimą savimi.
 • todėl, kad pasitiki klubo vadovo ir kitų klubo instruktorių kompetencija, bei jų bendražmogiškomis moralinėmis vertybėmis.

Kodėl tėvai ir patys treniruojasi "Karate Akademijoje"?

Neretai tėvai ir patys susigundo treniruotis karate bei įsilieja į klubo narių gretas, kur:

 • stiprina sveikatą, kelia tonusą, didina ištvermę, įgauna pasitikėjimą studijuodami praktiškai gatvėje pritaikomą senovinį Okinavietišką Karate stilių “Koryu Karate Jutsu”.
 • atranda naują sau verslininkų, muzikantų, teisėsaugos pareigūnų ir kt. profesijų atstovų bendruomenę.

Keletas tėvų, dėka nuoseklaus treniravimosi bei ryžto, kartu su savo vaikais yra tapę net Europos Čempionais!

Kur vyksta treniruotės?

 •  Pagrindinė vieta [ Hombu Dojo ], kur vyksta treniruotės yra Saltoniškių g. 10 C, (VDU licėjaus “Sokratus” patalpos), šalia prekybos ir laisvalaikio centro “Panorama” Vilniuje.
 • “Karate Akademija” filialas yra įsikūręs Sporto g. 3, Riešėje, Vilniaus r.

Kodėl verta registruotis dabar?

Registruokite savo vaiką ir save bandomąjai treniruotei telefonu +370 699 40442 jau dabar, ir kartu per karate atraskite čempioniškumą savyje!

Turite mums klausimų, pageidavimų?

  Pasidalinti